signováno nečitelně - Z Orientu

Kombinovaná technika, 36x23 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

signováno nečitelně
28999. Z Orientu
Dražba ukončena:27.02.2019 23:24:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč