signováno nečitelně - Žena s čelenkou

Olej na kartonu, 40x28 cm. Signováno vpravo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signováno nečitelně
30924. Žena s čelenkou
Dražba ukončena:24.04.2019 19:40:51
Vyvolávací cena:900 Kč
vydraženo za:4 100 Kč