signováno nečitelně - Židovský obchodník

Olej na překližce, 27x21 cm. Signováno vpravo nahoře nečitelně. Rámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

vydraženo top
signováno nečitelně
112412. Židovský obchodník
Dražba ukončena:03.03.2024 21:03:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč