signováno nečitelně - Život u jezera

Olej na plátně, 46x62 cm. Signováno vlevo dole nečitelně. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

signováno nečitelně
31068. Život u jezera
Dražba ukončena:24.04.2019 22:24:32
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 100 Kč