Alois Sikora - Půlnoční tanec

Olej na plátně, 49x69 cm, signováno vpravo dole Sikora 1996, olištováno.

1943, Blankenhain
Student výtvarné výchovy na Pedagogické škole. Jeho malba vychází z autorské reflexivní poezie. Motivy čerpá z říše pohádek, venkovského života, přírody a mytologie. Je představitelem naivního umění a zabývá se také kresleným humorem.

2055. Půlnoční tanec
Dražba ukončena:26.03.2015 20:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč