Olej na plátně, 60x45 cm. Signováno vpravo dole Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1874-1942 Jeho díla byla dražena i v aukční společnosti Christies.