Skala - Dostaveníčko u jezera

Olej na plátně, 26x33 cm. Signováno vpravo dole Skala. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Skala
29209. Dostaveníčko u jezera
Dražba ukončena:28.02.2019 21:49:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč