Josef Směšný - Vesnice

Olej na kartonu, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Jos. Směšný. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 83 cm

o autorovi: 1907 - 1990
Narozen v Bludově u Šumperka. Absolvent AVU u prof. Švabinského. Podnikl studijní cesty po Německu. Jeho pozdější studia ve Francii zásadně ovlivnila jeho tvorbu. Významnou část jeho tvorby představují krajiny, zvláště z okolí rodného Bludova.

86672. Vesnice
Dražba ukončena:13.11.2022 20:29:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč