Sophie Koko - Blümenstück

Olej na plátně, 57x49 cm. Signováno vpravo dole S. Koko. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Sophie Koko
31175. Blümenstück
Dražba ukončena:25.04.2019 19:16:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč