Stanislav Odvárko - Přímořské městečko

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo dole S. Odvárko 62. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1911 – 1985
Malíř, publicista. Věnoval se krajinomalbě, náměty čerpal z české krajiny, ale i z cest (Itálie, Francie). Dojmy z cest zachycoval kresbou i slovem, příspěvky uveřejňoval v Lidové demokracii. Ve 30. letech psal a kreslil do Trnu, Tvorby a jiných časopisů. Byl zakladatelem Klubu přátel výtvarného umění (1955).

19855. Přímořské městečko
Dražba ukončena:26.04.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč