Stanislav Palatka - Kytice se zátiším

Olej na plátně, 89x64 cm. Signováno vpravo dole Palatka 1966. Rámováno.

Nejdelší strana: 100 cm

o autorovi: 1941-2021
Malíř, sochař, medailér. Narozen ve Znojmě. Vystudoval Pedagogický institut v Brně obor Výtvarná výchova. Jeho díla jsou vystavena ve Znojmě ve veřejných prostorách. Účastnil se různých regionálních výstav.

97683. Kytice se zátiším
Dražba ukončena:18.06.2023 21:07:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč