Štefan Čonka - Jarní vody

Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vlevo dole Čonka 23. Nerámováno.

Nejdelší strana: 65 cm

o autorovi: 1976, Michalovce
Slovenský krajinář, autodidakt.

Štefan Čonka
111693. Jarní vody
Dražba ukončena:29.02.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč