Štefan Prukner - Horská lúka

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vlevo dole Prukner. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z rodiny autora.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
23589. Horská lúka
Dražba ukončena:31.10.2018 20:19:39
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč