Štefan Prukner - Oboustranný obraz: Osada a Zátiší

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signovány Prukner. Rám.

Pozn.: Dílo pochází přímo z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1931 - 2011
Slovenský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

Štefan Prukner
28979. Oboustranný obraz: Osada a Zátiší
Dražba ukončena:27.02.2019 22:15:40
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč