Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Bruslař

Socha, bronz, výška 29 cm. Nesignováno. Střední Evropa 1. pol. 20. stol.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
21175. Bruslař
Dražba ukončena:27.06.2018 19:54:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč