Střední Evropa 1. pol. 20. stol. - Konferenční stolek v rokokovém stylu

Dřevo, výška 58 cm, délka 114 cm, šířka 58 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 1. pol. 20. stol.
61120. Konferenční stolek v rokokovém stylu
Dražba ukončena:01.07.2021 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč