Střední Evropa 1. třetina 20. stol. - Sedací souprava

Stolek a 2 židle, výška stolku: 75 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 1. třetina 20. stol.
5715. Sedací souprava
Dražba ukončena:29.09.2016 21:57:02
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč