střední Evropa 19. - 20. stol. - Symphonion

Dřevěná kazeta, výška 9 cm, šířka 17 cm, hloubka 17 cm.

Pozn.: Poškozeno.

střední Evropa 19. - 20. stol.
59222. Symphonion
Dražba ukončena:19.05.2021 22:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč