Střední Evropa 19. stol. - Dominikán s poutním odznakem (?) - sv. Vincenc Ferrerský (?)

Olej na plátně, 54x42 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Střední Evropa 19. stol.
64099. Dominikán s poutním odznakem (?) - sv. Vincenc Ferrerský (?)
Dražba ukončena:08.09.2021 20:36:48
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč