Olej na plátně, 54x42 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.