Střední Evropa 19. stol. - Evangelista

Olej na plátně, 77x64 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Mírně poškozeno.

Nejdelší strana: 77 cm

Střední Evropa 19. stol.
106412. Evangelista
Dražba ukončena:03.12.2023 20:36:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč