Střední Evropa 19. stol. - Korpus Krista

Dřevo, řezba, výška 43 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Chybí kříž.

Střední Evropa 19. stol.
101772. Korpus Krista
Dražba ukončena:10.09.2023 21:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč