Střední Evropa 19. stol. - Krucifix závěsný

Dřevo, řezba, polychromováno. Délka 80 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
114891. Krucifix závěsný
Dražba ukončena:28.04.2024 20:13:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč