MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Délka: 61 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 19. stol.
30357. Lovecký tesák v pochvě
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 100 Kč
limit (10.04.2019 21:45:07)
3398
4 000 Kč
4985
3 900 Kč
limit (10.04.2019 21:39:30)
3398
3 800 Kč
5267
3 700 Kč
limit (10.04.2019 21:34:38)
3398
3 600 Kč
5267
3 500 Kč
limit (10.04.2019 21:34:24)
3398
3 400 Kč
5267
3 300 Kč
limit (10.04.2019 21:31:03)
3398
3 200 Kč
5267
3 100 Kč
limit (10.04.2019 21:28:09)
3398
3 100 Kč
5267
3 000 Kč
limit (10.04.2019 21:28:03)
3398
2 900 Kč
5267
2 800 Kč
limit (10.04.2019 21:27:52)
3398
2 700 Kč
5267
2 600 Kč
limit (10.04.2019 21:27:44)
3398
2 500 Kč
5267
2 400 Kč
limit (10.04.2019 21:22:19)
3398
2 300 Kč
limit (10.04.2019 21:22:18)
4418
2 200 Kč
4418
2 100 Kč
5267
2 000 Kč
627
1 900 Kč
limit (10.04.2019 20:58:22)
4477
1 900 Kč
627
1 800 Kč
4477
1 700 Kč
627
1 600 Kč
5267
1 500 Kč
limit (08.04.2019 23:53:57)
2590
1 500 Kč
61
1 400 Kč
limit (08.04.2019 23:53:51)
2590
1 300 Kč
61
1 200 Kč
limit (07.04.2019 22:40:54)
2590
1 100 Kč
3398
1 000 Kč
61
900 Kč
3398
800 Kč
2590
700 Kč
61
600 Kč
1307
500 Kč
627