Střední Evropa 19. stol. - Lovecký tesák v pochvě

Délka: 61 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 19. stol.
30357. Lovecký tesák v pochvě
Dražba ukončena:10.04.2019 21:50:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč