Olej na plátně, 80x55 cm. Nesignováno. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Restaurováno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.
Nejdelší strana: 94 cm