Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Rozkládací stůl

Výška: 79 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
32948. Rozkládací stůl
Dražba ukončena:12.06.2019 18:12:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč