MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Výška: 79 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
32948. Rozkládací stůl
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
6 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
6 000 Kč
limit (12.06.2019 18:07:49)
5373
5 500 Kč
limit (12.06.2019 18:07:48)
135
4 400 Kč
limit (12.06.2019 18:04:18)
135
4 300 Kč
1016
4 200 Kč
limit (12.06.2019 18:04:11)
135
4 100 Kč
1016
4 000 Kč
limit (12.06.2019 18:03:56)
135
3 900 Kč
1016
3 800 Kč
limit (12.06.2019 18:03:49)
135
3 700 Kč
1016
3 600 Kč
limit (12.06.2019 13:48:57)
135
3 500 Kč
5373
3 400 Kč
1016
3 300 Kč
2216
3 200 Kč
5268
3 100 Kč
limit (09.06.2019 22:43:49)
2216
3 100 Kč
5268
3 000 Kč
limit (02.06.2019 21:06:31)
2216
2 900 Kč
5268
2 800 Kč
limit (02.06.2019 21:05:57)
2216
2 700 Kč
5268
2 600 Kč
limit (31.05.2019 20:06:26)
2216
2 500 Kč
limit (31.05.2019 20:06:25)
5268
2 300 Kč
limit (31.05.2019 20:06:05)
5268
2 200 Kč
2216
2 100 Kč
limit (31.05.2019 20:05:53)
5268
2 000 Kč
2216
1 900 Kč
5268
1 800 Kč
2216
1 700 Kč
5268
1 600 Kč
5373
1 500 Kč
5268
1 400 Kč
627
1 300 Kč
5559
1 200 Kč
5373
1 100 Kč
2216
1 000 Kč
1252