Střední Evropa, 2. polovina 19. století - Galantní pár

Porcelán, výška 18 cm. Značeno Vídeň.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa, 2. polovina 19. století
22951. Galantní pár
Dražba ukončena:17.10.2018 19:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč