střední Evropa 20. stol. - Andělé putti

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x50 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Malba vyboulena.

Nejdelší strana: 62 cm

střední Evropa 20. stol.
113966. Andělé putti
Dražba ukončena:07.04.2024 20:37:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč