střední Evropa 20. stol. - Dívčí torzo

Sklo, celková výška 29 cm. Neznačeno.

střední Evropa 20. stol.
108168. Dívčí torzo
Dražba ukončena:27.12.2023 22:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 100 Kč