MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, celková výška 29 cm. Neznačeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa 20. stol.
108168. Dívčí torzo
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
4 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 100 Kč
7798
4 000 Kč
limit (27.12.2023 21:01:30)
9731
4 000 Kč
7798
3 900 Kč
limit (27.12.2023 21:01:26)
9731
3 800 Kč
7798
3 700 Kč
limit (27.12.2023 21:01:22)
9731
3 600 Kč
7798
3 500 Kč
limit (27.12.2023 21:01:18)
9731
3 400 Kč
7798
3 300 Kč
limit (27.12.2023 21:01:14)
9731
3 200 Kč
7798
3 100 Kč
limit (20.12.2023 23:44:40)
9731
3 000 Kč
limit (20.12.2023 23:44:39)
831
2 900 Kč
limit (20.12.2023 23:44:26)
831
2 800 Kč
9731
2 700 Kč
limit (19.12.2023 11:03:12)
831
2 600 Kč
10711
2 500 Kč
limit (19.12.2023 8:55:58)
831
2 400 Kč
703
2 300 Kč
limit (16.12.2023 8:16:56)
831
2 200 Kč
10318
2 100 Kč
831
2 000 Kč
limit (15.12.2023 8:45:20)
651
1 900 Kč
831
1 800 Kč
limit (15.12.2023 8:45:16)
651
1 700 Kč
831
1 600 Kč
limit (15.12.2023 8:45:11)
651
1 500 Kč
limit (15.12.2023 8:45:10)
831
900 Kč
limit (15.12.2023 8:45:01)
651
800 Kč
831
700 Kč
limit (14.12.2023 20:52:33)
651
600 Kč
703
500 Kč
limit (14.12.2023 17:28:50)
651