MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Dřevo, výška: 149 cm.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
střední Evropa konec 19. století
32965. Psací stůl
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
4 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
4 200 Kč
1016
4 100 Kč
2559
4 000 Kč
4949
3 900 Kč
limit (30.05.2019 20:57:19)
3617
3 900 Kč
4949
3 800 Kč
limit (30.05.2019 20:57:15)
3617
3 700 Kč
4949
3 600 Kč
limit (30.05.2019 20:57:09)
3617
3 500 Kč
4949
3 400 Kč
limit (30.05.2019 20:57:03)
3617
3 300 Kč
4949
3 200 Kč
limit (30.05.2019 20:56:58)
3617
3 100 Kč
4949
3 000 Kč
limit (30.05.2019 20:56:53)
3617
2 900 Kč
4949
2 800 Kč
limit (30.05.2019 20:56:47)
3617
2 700 Kč
4949
2 600 Kč
limit (29.05.2019 22:39:53)
3617
2 500 Kč
limit (29.05.2019 22:39:52)
5268
1 700 Kč
limit (29.05.2019 22:39:19)
3617
1 600 Kč
5268
1 500 Kč
limit (29.05.2019 22:38:24)
3617
1 400 Kč
5268
1 300 Kč
limit (29.05.2019 22:01:44)
3617
1 200 Kč
627
1 100 Kč
limit (29.05.2019 21:33:47)
3617
1 000 Kč
4966