střední Evropa konec 19. století - Psací stůl

Dřevo, výška: 149 cm.

Pozn.: Poškozeno.

střední Evropa konec 19. století
32965. Psací stůl
Dražba ukončena:12.06.2019 18:29:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč