Střední Evropa přelom 19. a 20. stol. - 6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 538g

6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000. Hrubá hmotnost 538g. Katalogový punc S-30. V původní etuji.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 19. a 20. stol.
83077. 6-ti osobní příbor - vidličky a nože, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 538g
Dražba ukončena:14.09.2022 20:33:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč