středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Pasáčci u zříceniny

Olej na plátně, 60x85 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
5546. Pasáčci u zříceniny
Dražba ukončena:29.09.2016 18:59:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 900 Kč