středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Madona s Ježíškem

Olej na dřevě, 35x26 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
43871. Madona s Ježíškem
Dražba ukončena:30.04.2020 19:30:04
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 200 Kč