středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Stavení na kopci

Olej na překližce. 24x30 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
304156. Stavení na kopci
Dražba ukončena:24.03.2020 20:16:38
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč