Středoevropský malíř 1. poloviny 18. století - Šlechtická rodina

Olej na plátně, 54x40 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 64 cm

94655. Šlechtická rodina
Dražba ukončena:31.05.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 400 Kč