středoevropský malíř 1. třetiny 19. století - Dívka s medailonkem

Olej na plátně, 50x35 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Rentoilováno.

Nejdelší strana: 65 cm

středoevropský malíř 1. třetiny 19. století
101371. Dívka s medailonkem
Dražba ukončena:27.09.2023 21:08:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč