středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol. - Dívčí akt s knihou

Olej na plátně, 104x75 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Malba poškozena.

středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
22822. Dívčí akt s knihou
Dražba ukončena:27.09.2018 23:00:45
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč