středoevropský malíř 18. stol. - Děti

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 20x16,5 cm, nesignováno, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen. Na zadní straně kartonu přípisy.

středoevropský malíř 18. stol.
8909. Děti
Dražba ukončena:30.03.2017 19:42:27
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč