středoevropský malíř 18. stol. - Mladík a kněz

Olej na plátně, 32x28 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

středoevropský malíř 18. stol.
29569. Mladík a kněz
Dražba ukončena:27.03.2019 20:35:04
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč