středoevropský malíř 18. stol. - Setkání

Olej na plátně, 50x39 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. V minulosti restaurováno. Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 18. stol.
23815. Setkání
Dražba ukončena:01.11.2018 18:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč