středoevropský malíř 19. stol. - Poustevník v krajině

Olej na plátně, 30x41 cm, nesignováno, rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

středoevropský malíř 19. stol.
8789. Poustevník v krajině
Dražba ukončena:29.03.2017 21:11:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč