středoevropský malíř 19. stol. - Žena s dopisem

Olej na plátně. 50x41 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

středoevropský malíř 19. stol.
302311. Žena s dopisem
Dražba ukončena:23.11.2019 20:09:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 300 Kč