středoevropský malíř 19. století - Portrét mladíka

Olej na plátně, 39x32 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba poškozeny.

Pozn.: Restaurováno.

Nejdelší strana: 48 cm

středoevropský malíř 19. století
108101. Portrét mladíka
Dražba ukončena:27.12.2023 22:22:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč