středoevropský malíř 1. pol. 19. stol. - Dáma v čepci

Olej na plátně, 59x41 cm, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

středoevropský malíř 1. pol. 19. stol.
2464. Dáma v čepci
Dražba ukončena:28.05.2015 20:31:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč