středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Pod horami

Olej na plátně, 60x80 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Malba poškozena - restaurována.

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
4301. Pod horami
Dražba ukončena:31.03.2016 18:08:15
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 800 Kč