středoevropský malíř 1. pol. 20. stol. - Dívka s lebkou

Olej na plátně, 50x30 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 60 cm

středoevropský malíř 1. pol. 20. stol.
82073. Dívka s lebkou
Dražba ukončena:24.07.2022 20:50:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 600 Kč