středoevropský malíř 2. pol. 18.stol. - Muž s koněm

Olej na drátěném plechu, 46x46 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 18.stol.
43955. Muž s koněm
Dražba ukončena:30.04.2020 20:49:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 700 Kč