středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Muž a žena - párové portréty

Muž: olej na plátně, 54x41 cm, bez rámu.
Žena: olej na plátně, 52x39 cm, bez rámu.

Pozn.: V obou malbách krakeláž.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
2488. Muž a žena - párové portréty
Dražba ukončena:28.05.2015 20:58:48
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč