středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Vodopád u skal

Olej na plátně, 25x31 cm, signováno vpravo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Malba restaurována.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
5583. Vodopád u skal
Dražba ukončena:29.09.2016 20:00:58
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč