středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Dům u vody

Olej na plátně, 31x43 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
300533. Dům u vody
Dražba ukončena:03.09.2019 20:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč