středoevropský malíř 2. pol. 19. stol. - Kletba pěvce

Olej na plátně, 48x88 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, malba poškozena.

středoevropský malíř 2. pol. 19. stol.
22803. Kletba pěvce
Dražba ukončena:27.09.2018 22:42:51
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč